virusais neužkrėsta dauginamoji medžiaga

virusais neužkrėsta dauginamoji medžiaga
virusais neužkrėsta dauginamoji medžiaga statusas Aprobuotas sritis augalininkystė apibrėžtis Dauginamoji medžiaga, ištirta taikant tarptautiškai pripažintus mokslinius metodus ir pripažinta neužkrėsta, vegetacijos laikotarpiu patikrinta ir pripažinta neužkrėsta jokiais virusais ar į virusus panašiais patogenais, laikoma tokiomis sąlygomis, kurios užtikrina, kad ji nebus užkrėsta, taip pat nurodoma, kad tam tikra rūšis neužkrėsta jokiais Europos Bendrijoje žinomais virusais ar į virusus panašiais patogenais. Iš tokios medžiagos tiesiogiai vegetatyviniu būdu tam tikrą metų skaičių padauginta medžiaga, vegetacijos laikotarpiu patikrinta ir pripažinta neužkrėsta jokiais virusais ar į virusus panašiais patogenais, auginama ir laikoma tokiomis sąlygomis, kurios užtikrina, kad ji nebus užkrėsta, taip pat nurodoma, kad neužkrėsta virusais. atitikmenys: angl. virus-free material vok. virusfreies Material pranc. matériels exempt de virus ryšiai: platesnis terminasdauginamoji medžiaga šaltinis Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2007 m. gruodžio 27 d. įsakymas Nr. 3D-584 „Dėl žemės ūkio ministro 1999 m. spalio 7 d. įsakymo Nr. 383 „Dėl privalomųjų reikalavimų vaisinių ir uoginių sodo augalų sodmenims“ pakeitimo“ (Žin., 2008, Nr. 1-39)

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Нужен реферат?

Look at other dictionaries:

  • dėl virusų tirta dauginamoji medžiaga — statusas Aprobuotas sritis augalininkystė apibrėžtis Dauginamoji medžiaga, ištirta tarptautiškai pripažintais moksliniais metodais ir pripažinta neužkrėsta, vegetacijos laikotarpiu patikrinta ir pripažinta neužkrėsta tam tikrais virusais ar į… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • matériels exempt de virus — virusais neužkrėsta dauginamoji medžiaga statusas Aprobuotas sritis augalininkystė apibrėžtis Dauginamoji medžiaga, ištirta taikant tarptautiškai pripažintus mokslinius metodus ir pripažinta neužkrėsta, vegetacijos laikotarpiu patikrinta ir… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • virus-free material — virusais neužkrėsta dauginamoji medžiaga statusas Aprobuotas sritis augalininkystė apibrėžtis Dauginamoji medžiaga, ištirta taikant tarptautiškai pripažintus mokslinius metodus ir pripažinta neužkrėsta, vegetacijos laikotarpiu patikrinta ir… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • virusfreies Material — virusais neužkrėsta dauginamoji medžiaga statusas Aprobuotas sritis augalininkystė apibrėžtis Dauginamoji medžiaga, ištirta taikant tarptautiškai pripažintus mokslinius metodus ir pripažinta neužkrėsta, vegetacijos laikotarpiu patikrinta ir… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • matériels soumis a la détection de virus — dėl virusų tirta dauginamoji medžiaga statusas Aprobuotas sritis augalininkystė apibrėžtis Dauginamoji medžiaga, ištirta tarptautiškai pripažintais moksliniais metodais ir pripažinta neužkrėsta, vegetacijos laikotarpiu patikrinta ir pripažinta… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • virus-tested material — dėl virusų tirta dauginamoji medžiaga statusas Aprobuotas sritis augalininkystė apibrėžtis Dauginamoji medžiaga, ištirta tarptautiškai pripažintais moksliniais metodais ir pripažinta neužkrėsta, vegetacijos laikotarpiu patikrinta ir pripažinta… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • virusgetestetes Material — dėl virusų tirta dauginamoji medžiaga statusas Aprobuotas sritis augalininkystė apibrėžtis Dauginamoji medžiaga, ištirta tarptautiškai pripažintais moksliniais metodais ir pripažinta neužkrėsta, vegetacijos laikotarpiu patikrinta ir pripažinta… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”